VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMAS

Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriaus 2023 m. spalio 27 d. įsakymu  Nr. V-194 sudaryta lopšelio-darželio Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė, vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2023 m. sausio 30 d. įsakymu Nr. V-98 patvirtintomis Mokyklų, vykdančių ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, veiklos kokybės įsivertinimo metodines rekomendacijos ir Ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo metodika, lopšelio-darželio patvirtintu veiklos kokybės vertinimo tvarkos aprašu, nuo 2023 m. lapkričio 3 d. iki 2023 m. lapkričio 30 d.  atliko visuminį įsivertinimą pagal visas septynias veiklos  sritis:  vaiko gerovė, ugdymasis, ugdymo(si) aplinkos, ugdymo strategijos, pasiekimų vertinimas ir ugdymo planavimas, bendradarbiavimas su vaikų šeimomis, bendradarbiaujančios mokyklos kultūra.

2023 METŲ VISUMINIO VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO REZULTATAI:

Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ 2023 m. veiklos kokybės įsivertinimo rezultatai

Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ 2023 metų veiklos kokybės įsivertinimo ataskaita

Informacija atnaujinta — 2024/03/09 | << ATGAL

label