PREVENCIJOS ĮGYVENDINIMAS

 

                PROGRAMA ,,ZIPIO DRAUGAI“

  Tarptautinė ankstyvosios prevencijos programą „Zipio draugai“ vykdoma priešmokyklinėse grupėje.  Ši programa skirta 5-7 metų vaikams ugdyti socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus: ji moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus ir netektis. Programa „Zipio draugai“ Lietuvoje įgyvendinama nuo 2000 metų, pritarus Švietimo ir mokslo ministerijai ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį. Daugiau apie programą:http://www.vaikolabui.lt/ 

SOCIALINIO-EMOCINIO UGDYMO PROGRAMA „KIMOCHIS“

,,Kimochi“ (japonų k. kimochi reiškia „jausmas“). Tai paprasta ir efektyvi ugdymo programa, kur smagios, įtraukiančios ir inovatyvios veiklos, padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir  išmokti spręsti sudėtingas socialines-emocines situacijas. Kimochi – skirtingus charakterius turinčios lėlytės. Spalvingi Kimochi  charakteriai – tai nuolat besimainančios nuotaikos Debesėlis, nedrąsus Vikšrelis, valdinga Katė, nuolat nerimaujanti Balandė Meilė ir išdykusi Lipšniakojė. 

Kimochi programa skirta:

    • ugdyti Emocinį intelektą;
    • skatinti pozityvų elgesį;
    • lavinti bendradarbiavimo įgūdžius;
    • lavinti vaiko charakterį

SOCIALINIO MĄSTYMO PROGRAMA „MES MĄSTYTOJAI“

Programos tikslas – ugdyti socialinio mąstymo, socialinių problemų sprendimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, pasitelkiant struktūrinius žaidimus, diferencijuotas interaktyvias žaidimų veiklas, kurios padeda išmokti ir suvokti socialines sąvokas.

Informacija atnaujinta — 2023/04/27 | << ATGAL

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Loading poll ...

label

label

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems