PREVENCIJOS ĮGYVENDINIMAS

Lopšelyje-darželyje integruojama ,,Alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programa“:

ALKOHOLIO, TABAKO IR KITŲ PSICHIKĄ VEIKIANČIŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJOS PROGRAMA

 

Vadovaujantis  Švietimo ministro 2017 m. kovo 22 d. įsakymu Nr. V-190 ,,Dėl smurto prevencijos įgyvendinimo mokyklose rekomendacijų patvirtinimo“, parengtas Šiaulių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ smurto ir patyčių prevencijos ir intervencijos aprašas.

PATYČIŲ PREVENCIJOS IR INTERVENCIJOS VYKDYMO APRAŠAS  

 

                PROGRAMA ,,ZIPIO DRAUGAI“

Šiais mokslo metais priešmokyklinėje grupėje pradedame vykdyti Tarptautinę ankstyvosios prevencijos programą „Zipio draugai“. Ši programa skirta 5-7 metų vaikams ugdyti socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus: ji moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus ir netektis.

 Programa „Zipio draugai“ Lietuvoje įgyvendinama nuo 2000 metų, pritarus Švietimo ir mokslo ministerijai ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį.

 

Daugiau apie programą:http://www.vaikolabui.lt/ 

Informacija atnaujinta — 2017/10/18 | << ATGAL

2019 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“