KOKYBĖS VADYBOS SISTEMA

Įsakymas dėl bendrojo vertinimo modelio diegimo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo įstaigose aprašo patvirtinimo

Bendrojo vertinimo modelio diegimo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo įstaigose aprašas BVM

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2023 m. kovo 24 d. įsakymu Nr. A-490 patvirtintas Bendrojo vertinimo modelio diegimo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo įstaigose aprašas. Siekiant tinkamo jo taikymo, atliktas pilotinis Bendrojo vertinimo modelio (BVM) išbandymas, kuriame dalyvavo ir Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ atstovai.

Vadovaujantis Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ nuostatų, patvirtintų Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2023 m. spalio 5 d. sprendimu Nr. T-402, 29.10 punktu, Bendrojo vertinimo modelio diegimo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo įstaigose aprašu, patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2023-03-24 įsakymu Nr. A-490, 2023 m. gruodžio 15 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriaus įsakymu Nr. V-257 (1.3.) sudaryta Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Kokybės vadybos sistemos, paremtos Bendruoju vertinimo modeliu,  įsivertinimo darbo grupė:

Grupės vadovė – Aiva Gendvilienė, direktorė.

Nariai:

• Laima Poškuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Reda Valiuvienė, raštinės administratorė;
  • Vaida Pleikienė, vyr. logopedė;
  • Reda Papreckienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Daiva Laurinavičienė, ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;
  • Virginija Ankudinova, vyr. socialinė pedagogė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Marina Visockienė, mokytojo padėjėja.

Planuojama iki 2024 m. kovo 1 d. atlikti įstaigos veiklos įsivertinimą, vadovaujantis Bendrojo vertinimo modelio diegimo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo įstaigose aprašu ir iki 2024 m. balandžio 2 d. parengti veiklos tobulinimo planą.

Įsivertinimo proceso etapai ir žingsniai

Bendrojo-vertinimo-modelio-veiklos-tobulinimo planas

Informacija atnaujinta — 2024/04/26 | << ATGAL