APIE MUS

ISTORIJA

Lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ įsteigtas 1962 m. vasario 23 d., įsikūręs miesto centre, atokioje Rūdės gatvelėje. Tai vienas seniausių Šiaulių miesto lopšelių-darželių (buvęs Nr.2), kuriame veikė 4 darželio ir 2 lopšelio grupės. Pirmus metus lopšelį-darželį lankė 118 vaikų.
Įstaigos bendruomenė 1987–1988 m. m. išrinko lopšeliui-darželiui pavadinimą – „Ąžuoliukas“. Patogi geografinė padėtis paskatino glaudų bendradarbiavimą su Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pradinukais ir jų mokytojomis, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija,  Šiaulių universitetu, Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos „Šaltinėlis“ filialu. „Šaltinėlio“ bibliotekoje organizuojamos parodos ir kitos veiklos. Netoliese yra Šv. Jurgio bažnyčia, geležinkelio ir autobusų stotys, prekybos ir pramogų centras „Saulės miestas“, parduotuvė „Maxima“. Organizuojant ugdomąsias veiklas netradicinėse aplinkose, sudaromos palankios sąlygos ugdytinių pažintinei veiklai, vaikai žinių įgyja aktyviai ir kūrybiškai veikdami, ieškodami ir atrasdami.DARŽELIO DAINA

Muzika: I. Šeduikienės, žodžiai: R. Glemžienės

  1. Mus lydi tėtis ir mama,

          Su nuotaika į linksmąjį darželį.

           Mus lydi auklėtojų šypsena,

           Nes vien tik jos suprast mus gali.

Priedainis:

Darželis, darželis,

Ąžuoliuko darželis,

Dainuoja vaikučiai

Ir sukas ratelis.

  1. Išmoksim piešti ir rašyti,

         Mylėt gimtinę, sesę, brolį.

        Gražiai lietuviški kalbėti,

        Darželis kaip pilis mums stovi.

Priedainis.

  1. Minėsim Ąžuoliuką mes dažnai,

         Užaugę, nes vaikystės tai darželis.

        Ir psisiminsime ilgai, ilgai,

        Nes čia pramintas mus takelis.

Priedainis.VIZIJA
Šiaulių lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ – draugiška, atvira, saugi įstaiga, kurioje ugdosi kūrybingas, bendraujantis ir bendradarbiaujantis, besidomintis aplinka, sveikas ir saugus, atsakingas ir pasitikintis savimi vaikas.

MISIJA

Padėti šeimai ugdyti vaiką, atliepti tėvų lūkesčius, vaikų poreikius, teikti šiuolaikišką, kokybišką ugdymą, stiprinti vaikų sveikatą. STRATEGINĖS KRYPTYS

  • kokybiško ugdymo organizavimas;
  • lopšelio-darželio, kaip besimokančios organizacijos, kūrimas;
  • saugios, sveikos, gerą vaiko savijautą užtikrinančios ugdymo(si) aplinkos kūrimas, telkiant lopšelio-darželio bendruomenę.

Personalizuotas ugdymas(is) tyrinėjant, eksperimentuojant, atrandant, užtikrina individualias vaiko galimybes atitinkančius ugdymo(si) pasiekimus ir nuolatinę ugdymo(si) pažangą.

Įstaigoje dirba kompetentingi, kūrybiški, iniciatyvūs, atviri kaitai, nuolat tobulėjantys pedagogai.

Lopšelio-darželio bendruomenės pastangomis kuriama psichologiškai saugi, sveika, pozityvi lopšelio-darželio aplinka.

 

Informacija atnaujinta — 2020/02/24 | << ATGAL

2022 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“