PASKATINIMAI IR APDOVANOJIMAI

VŠĮ „Pozityvaus gyvenimo institutas“ Draugiškoji SEU olimpiada padėka Šiaulių lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“. Nuoširdžiai dėkojame Jūsų švietimo organizacijos bendruomenės nariams už dalyvavimą edukaciniame renginyje „Draugiškoji socialinio-emocinio ugdymo drambliada darželinukams, pradinukams, 5-8 ir 9-12 klasėms“. Dėkojame už Jūsų indėlį stiprinant vaikų socialinius-emocinius gebėjimus bei prisidedant prie draugiškos, saugios aplinkos kūrimo Lietuvos ugdymo įstaigose.

Viltės progimnazijos padėka Šiaulių lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ už dalyvavimą tarptautinėje akcijoje „Šalia mūsų, ne už sienos!“ bei įtraukiojo ugdymo idėjų skleidimą.

Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ padėka Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Kačiukų“ grupei ir mokytojoms R. Papreckienei, I Čepaitienei I vietos nugalėtojams už dalyvavimą STEAM kūrybinių darbų konkurse – parodoje „Žemei reikia draugų“, skirtame pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti padėkos raštas Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“ dėkojame, kad prisijungėte prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“ ir paminėjote nepriklausomybės atkūrimo – 1990 m. kovo 11 – osios – metines.

Kauno lopšelio-darželio „Pelėdžiukas“ ir Kauno lopšelio-darželio „Žara“ padėka Šiaulių lopšeliu-darželiui „Ąžuoliukas“ už įsitraukimą, aktyvų dalyvavimą, gerosios patirties sklaidą Tarptautiniame ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų STEAM projekte  „Stebuklingas žodis–ačiū“.

Respublikinio projekto ,,Sveikatiada“ organizatorių padėkos raštas konkurso ,,Tvari žiema su ,,Sveikatiada“ nugalėtojui Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“.

Šiaulių kultūros centro padėka Šiaulių lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ už etninių tradicijų puoselėjimą ir bendrystę bei dalyvavimą Užgavėnėms skirtoje iniciatyvoje ,,Baisiai gražių Morių išlydėtuvės.

Aukok.lt aukojimo portalo gerumo padėka ,,Džiaugiamės, kad Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ paaukojo projektui ,,Išsipildymo akcija 2023″ Nuoširdžiai Jums dėkojame, kad nusprendėte pasidalinti savo gerumu ir rodote įkvepiantį pavyzdį kitiems“.

Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“ už  dalyvavimą Lietuvos masinio futbolo asociacijos edukaciniame projekte ,,Futboliukas“ 2023-2023 metų sezone, atliko numatytas užduotis ir prisidėjo prie aktyvios gyvensenos skatinimo vaikų tarpe.

Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“ už visuomenės sveikatos puoselėjimą, skleidžiant sveikatą stiprinančių mokyklų idėją, keičiančią visos ugdymo įstaigos bendruomenės sveikatą.

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti padėkos raštas Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“. Dėkojame, kad kartu minėjote tarptautinę tolerancijos dieną – lapkričio -ąją! Džiaugiamės, kad ugdote savo bendruomenėje supratimą apie toleranciją ir jos reikšmę.

Šiaulių akademijos botanikos sodo padėka Šiaulių lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ už dalyvavimą plenere Rudens mozaika 2022 „Lygiadienio karoliai“.

Sveikatiados padėka Šiaulių lopšeliui – darželiui „Ąžuoliukas“ už puikų pasirodymą „Sveikatiados“ konkurse „Mano mėgstamiausias užkandis“.

Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos padėka lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“30 – veiklos metų proga už abipusiai naudingą partnerystę ir ilgametį bendradarbiavimą.

Informacija atnaujinta — 2024/05/07 | << ATGAL

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Loading poll ...

label

label

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems