PASKATINIMAI IR APDOVANOJIMAI

Šiaulių kultūros centro padėka Šiaulių lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ už etninių tradicijų puoselėjimą ir bendrystę bei dalyvavimą Užgavėnėms skirtoje iniciatyvoje ,,Baisiai gražių Morių išlydėtuvės.

Aukok.lt aukojimo portalo gerumo padėka ,,Džiaugiamės, kad Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ paaukojo projektui ,,Išsipildymo akcija 2023″ Nuoširdžiai Jums dėkojame, kad nusprendėte pasidalinti savo gerumu ir rodote įkvepiantį pavyzdį kitiems“.

Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“ už  dalyvavimą Lietuvos masinio futbolo asociacijos edukaciniame projekte ,,Futboliukas“ 2023-2023 metų sezone, atliko numatytas užduotis ir prisidėjo prie aktyvios gyvensenos skatinimo vaikų tarpe.

Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“ už visuomenės sveikatos puoselėjimą, skleidžiant sveikatą stiprinančių mokyklų idėją, keičiančią visos ugdymo įstaigos bendruomenės sveikatą.

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti padėkos raštas Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“. Dėkojame, kad kartu minėjote tarptautinę tolerancijos dieną – lapkričio -ąją! Džiaugiamės, kad ugdote savo bendruomenėje supratimą apie toleranciją ir jos reikšmę.

Šiaulių akademijos botanikos sodo padėka Šiaulių lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ už dalyvavimą plenere Rudens mozaika 2022 „Lygiadienio karoliai“.

Sveikatiados padėka Šiaulių lopšeliui – darželiui „Ąžuoliukas“ už puikų pasirodymą „Sveikatiados“ konkurse „Mano mėgstamiausias užkandis“.

Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos padėka lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“30 – veiklos metų proga už abipusiai naudingą partnerystę ir ilgametį bendradarbiavimą.

Informacija atnaujinta — 2024/02/12 | << ATGAL

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Laisvos vietos

Laisvos vietos

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems