MAITINIMO ORGANIZAVIMAS

Nuo 2022 m. kovo 1 d. iki 2022 m. lapkričio 30 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“  dalyvauja Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos vykdomajame projekte  ,,Ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų vartojimo skatinimas ikimokyklinio ugdymo įstaigose“. Gavus paramą projekto įgyvendinimui, vietoje įprastų maisto produktų, vaikų maitinimui naudojama ne mažiau kaip 50 % ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų. Tikime, kad ši iniciatyva ir toliau padės lopšelio-darželio vaikams suformuoti teigiamą požiūrį į maisto kokybę ir, tikėtina, paskatins ateityje rinktis ne tik sveiką maistą, bet ir sveiką gyvenseną.

VAIKŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

VALGIARAŠTIS 1-3 M. VAIKAMS

VALGIARAŠTIS 4-6 M. VAIKAMS

Informacija atnaujinta — 2022/05/18 | << ATGAL