PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

DĖL ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS IŠLAIKYMĄ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE NUSTATYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

Prašymas dėl atlyginimo už vaiko išlaikymą lengvatos taikymo

Nemokami pietūs. 2021 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos socialinės paramos įstatymo nuostata dėl visuotinio priešmokyklinukų, pirmokų ir antrokų nemokamo maitinimo, pagal kurią nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.  mokiniai, kurie ugdomi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ir pagal pradinio ugdymo programą pirmoje ir antroje klasėje, įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų.

Socialinės paramos mokiniams įstatymas

Informacija atnaujinta — 2023/08/08 | << ATGAL

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Laisvos vietos

Laisvos vietos
Loading poll ...

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems