ŽYGIS PRIE TALKŠOS EŽERO

Gegužės 23 d. šildant skaisčiai saulutei, ikimokyklinio ugdymo „Kačiukų“, „Aitvarų” ir „Naminukų“ grupių ugdytiniai, žingsniavo prie Talkšos ežero. Pakeliui aplankyti Šiaulių miesto objektai: Auksinis berniukas, Geležinė Lapė ir Talkšos ežero paplūdimys. Ežero pakrantėje vaikai atliko mankštą, tyrinėjo aplinką ir ežero pakrantę. Vaikai stebėjo antis, mojavo plaukiančiam Laukiui. Naudojantis padidinimo ekranais, vaikai stebėjo vandenį ir ežero dugną pakrantėje. Visi diskutavo: koks ežero vanduo? Švarus ar drumzlinas? Koks ežero dugnas? Lygus ar akmenuotas? Kokius gyvūnus galima rasti ežero pakrantėje? Vaikai pakrantėje rado įvairaus dydžio vynuoginių sraigių. Po visų diskusijų ir tyrinėjimų, visi sveikuoliškai paužkandžiavę, keliavo atgal į darželį. Ši išvyka pažymėta nueitais žingsniais ir įveiktu atstumu. Nueita 8846 žingsnių, 6,54 km. Šaunuoliai mažieji žygeiviai ir juos lydėjusios mokytojos.

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Loading poll ...

label

label

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems