VIKTORINA ,,SVEIKATIADA 2018“

Vasario 27 dieną lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas‘ įvyko Šiaulių miesto ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių viktorina ,,Sveikatiada 2018“, kurią organizavo mūsų įstaigos auklėtojos metodininkės KRISTINA VERTELIENĖ IR REDA PAPRECKIENĖ, direktorės pavaduotoja ugdymui LAIMA POŠKUVIENĖ. Viktorinoje dalyvavo Šiaulių lopšelių-darželių ,,Coliukė“, ,,Auksinis raktelis“ ir  ,,Ąžuoliuko“ komandos.  Komandos kūrė savo pristatymus, ,,keliavo po Lietuvos miestus“ kiekviename atlikdami po užduotį. Daugiausia emocijų vaikams suteikė pačių gaminami vaisių kokteiliai, kuriais atsigaivinę kūrė jiems pavadinimus. Viktorinoje pralaimėjusių nebuvo, visi prizai buvo talpinami į ,,kiaulę taupyklę“, kuri renginio pabaigoje buvo sveriama. Pasvėrus paaiškėjo, kad visų komandų taupyklės svėrė vienodai, todėl visoms komandoms ir dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o auklėtojoms metodinės pažymos apie dalyvavimą renginyje. Džiaugiamės, kad ši viktorina jau tampa kasmetiniu ir tradiciniu renginiu.