VAISIŲ IR DARŽOVIŲ BEI PIENO PRODUKTŲ VARTOJIMO SKATINIMO UGDYMO ĮSTAIGOSE PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS

Nuo 2011 m. lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ dalyvauja ES programoje ,,Vaisių vartojimo skatinimas mokykloje“ . Šios programos  tikslas- siekti skatinti vaikus vertinti vaisius ir daržoves, formuoti sveikos mitybos įpročius. Visus programos dalyvius, tame tarpe ir mus, pasiekė socialinių partnerių dovana-stalo žaidimai ,,Maitinkis sveikai ir atsakingai“, ,,Vaisių kelionė“, ,,Daržas“, ,,Kaip atsirado ant stalo“. Džiugu, kad ugdytiniai gilinti sveikos mitybos įgūdžius galės žaidžiant stalo žaidimus. Žaisdami šiuos žaidimus vaikai lavins pastabumą, atmintį, mokysis pažinti vaisius ir daržoves, maisto produktus, sveikai maitintis ir sportuoti.