UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMAS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Esant koronaviruso grėsmei ir paskelbus šalyje karantino laikotarpį nuo 2020 m. kovo 30 dienos lopšelio-darželio pedagogai ugdymo procesą organizuoja nuotoliniu būdu. Organizuojant ugdymą pasitelkiame  šiuos nuotolinio darbo įrankius:  elektroninį dienyną, Zoom programą, „Padlet“  platformą, uždaras socialinio tinklo Facebook grupes. Džiugu, kad pedagogai į šį procesą žiūri kūrybiškai ir naudodami  informacines – komunikacines technologijas, stengiasi kokybiškai pateikti ugdomąją medžiagą ir sulaukti grįžtamojo ryšio. Džiaugiamės ir tėvelių aktyviu dalyvavimu su savo vaikučiais ugdymo procese.  Nuotolinio ugdymo procesui siūlomas savaitės temas galima rasti šios svetainės skiltyje – Veiklos sritys.

2020 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“