TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ socialinės pedagogės V. Ankudinova ir R. Bujienė organizavo veiklas, skirtas Tarptautinės tolerancijos dienai paminėti. Šios dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių įvairovę ir atskleisti tos įvairovės privalumus. Pedagogės su vaikais kalbėjosi apie draugystę, nuoširdumą, supratingumą, užuojautą, pagalba draugui ir mandagumo žodelius: ačiū, prašau, atsiprašau, aiškinosi „tolerancija“ žodžio prasmę ir reikšmę.  Žiūrėjo filmuką „Lan“, apie skirtingą išvaizdą ir skirtingus poreikius  turinčius vaikus. Vaikai išsakė savo nuomonę apie jausmus ir išgyvenimus. Šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – žibintas. Vaikai kartu su mokytojomis įvairia technika gamino, kūrė, spalvino žibintus, kurių šviesa neša žinią, leidžiančią įžiūrėti gerumą, jį atskleisti ir paskleisti.


2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“