TEATRO SAVAITĖS AKIMIRKOS

Vaidyba – tai didžiulis lobis, kuris niekada neišsenka. Ji padeda vaikui sveikai gyventi, smagiai, linksmai papramogauti. Šia nuostata visą savaitę vadovavosi visų lopšelio-darželio grupių ugdytiniai, kuriems atsiskleisti padėjo nestokojančios kūrybiškumo grupių auklėtojos. Vaikai vieni kitiems pristatė pasakų inscenizacijas. Priešmokyklinė ,,Drugelių“ grupė vaidino pasaką “ Kaip ožiukas mokėjo skaičiuoti iki 10- ies”, ,,Naminukai“ parodė pasakos ,,Vištytė ir Gaidžiukas“ inscenizaciją. Patys mažiausieji sukūrė nuotaikingą pasakos ,,Ropė“ pristatymą. ,,Kiškučiai“ visus supažindino su Salduvės piliakalnio atsiradimo istorija. Džiugios emocijos išliks dar ilgai, o vaikams vaidyba, kūrybiškumas, saviraiška  tegu bus kiekvienos dienos smagi veikla.