TARPTAUTINĖ PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO (UGDYTINIŲ) ĮSTAIGŲ SKAITMENINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „AŠ PIEŠIU LIETUVĄ“

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ vasario 1-25 d. organizavo Tarptautinę  priešmokyklinio ir pradinio ugdymo (ugdytinių) įstaigų skaitmeninių kūrybinių darbų  parodą „Aš piešiu Lietuvą“. Parodoje dalyvavo 33 dalyviai iš Lietuvos ir 3 iš užsienio šalių. Džiaugiamės sulaukę dalyvių iš United Kingdom, Anglijos mokyklos Belmont Castle Academy, Airijos ir United Kingdom, Anglijos Shipston on Stour. Kovo 10 dieną vyko baigiamasis projekto etapas, kuriame visi dalyviai susijungė Zoom platformoje ir dalyvavo viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą“. Džiugu, kad prisijungė ir viena dalyvė iš Anglijos, tai Mia Morris, kuri parodė puikias žinias apie Lietuvą. Prašome pasižiūrėti sukurtus kūrybinius darbus, pasitelkiant skaitmeninius įrankius,  Lietuvos tematika:


2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“