Gegužės 6 dieną lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko jau trečius metus organizuojamas fizinio aktyvumo renginys „Sveikuolių iššūkis“, skirtas Pasaulinei judėjimo sveikatos labui diena paminėti. Į renginį atvyko svečiai iš lopšelio-darželio „Drugelis“. Vaikai aktyviai ir smagiai leido laiką, draugiškai rungdamiesi estafečių varžybose


Netrūko nei juoko, nei gerų emocijų!


Nugalėjus draugystei, visi dalyviai buvo apdovanoti „Sveikuolių iššūkio“ diplomais ir obuoliais


Visuomenės sveikatos specialistė Orinta Juškutė ir mokytoja Kristina Antanaitė