,,SVEIKATIADOS“ VIKTORINA

Kovo 7 d. mūsų lopšelyje darželyje buvo organizuota Šiaulių miesto ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių Sveikatiados viktorina ,,Sveikai gyventi yra smagu“. Viktoriną organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogės metodininkės KRISTINA VERTELIENĖ, REDA PAPRECKIENĖ, direktoriaus pavaduotoja ugdymui LAIMA POŠKUVIENĖ. Dalyvavo miesto ikimokyklinių įstaigų komandos: ,,Coliukės“, ,,Auksinio raktelio“, ,,Žibutės“ ir ,,Ąžuoliuko“. Dalyviai pateikė savo komandų prisistatymus, toliau atliko įvairias užduotis su sveikos mitybos žiniomis. Vaikams labai patiko interaktyvios užduotys, kurias atliko kompiuteriuose. Viktorinos pabaigoje visi vaišinosi vaisiais ir daržovėmis. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.