SVARBI INFORMACIJA IKIMOKYKLINUKŲ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVELIAMS!

Nuo 2021 m. kovo 18 d. paprastėja vaikų priėmimas į ikimokyklinio švietimo įstaigas. Atšaukiamas reikalavimas pateikti pažymą iš darbdavio, tačiau nėra atšauktas Lietuvos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimas Nr. 1226. Kol kas nėra pasakyta, kad į darželius gali eiti visi vaikučiai. Todėl prašome tėvelių atsakingai įvertinti esamą situaciją ir apsvarstyti savo galimybes dėl vaiko atvedimo į darželį. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.siauliai.lt/index.php?2765555156

Prašome susipažinti su Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo Dėl Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. spalio 30 d. įsakymo Nr. A-1498 ,,Dėl ugdymo organizavimo karantino metu“ pakeitimo:

Isakymo_del_ugdymo_organizavimo_karantino_metu_pakeitimo_03_18.docx

 


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“