STEAM VEIKLA „SPALVŲ KOŠĖ“

Lopšelyje-darželyje didelis dėmesys skiriamas STEAM veikloms, kurių metu siekiama plėtoti vaikų gebėjimus per asmeninę patirtį. Grupių auklėtojos nuolat į ugdymo procesą integruoja įvairias veiklas, kurių metu vaikai patiria atradimų džiaugsmą. Ikimokyklinės ,,Naminukų“ grupės auklėtoja-metodininkė KRISTINA VERTELIENĖ, savo ugdytiniams pasiūlė pasigaminti ,,Spalvų košę“, kurios pagrindinis ingredientas spalvos.  Buvo iškelta hipotezė: Kas bus , kai sumaišysime GELTONĄ IR RAUDONĄ, MĖLYNĄ IR GELTONĄ? Vaikai pabandė maišyti spalvas ir gavo štai ką- GELTONA+ MĖLYNA= ŽALIA, RAUDONA+ GELTONA= mums vistiek išėjo RAUDONA, teigė vaikai. Po šio bandymo iškilo idėja: kitąkart maišyti taip: daug geltonos + truputis raudonos. Naudodami ,,išvirtą spalvų košę“, vaikai dažė, maišė spalvas ant klevo lapų ir išbandė atspaudus. VISŲ REZULTATAS – PUIKI NUOTAIKA IR SPALVINGI ATSPAUDAI ! AUSTĖJA ant savo suknelės rado visas spalvas !

Informaciją parengė ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Kristina Vertelienė


2020 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“