STEAM VEIKLA ,,KAS UŽAUGO DARŽELIO ŠILTNAMYJE IR DARŽE?“

Rugsėjo mėnuo – pats darbymetis tvarkant derlių. Priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai kartu su PU pedagoge Edita Kasparaite stebėjo, kaip užaugo pavasarį pasodintos daržovės šiltnamyje „Daržovių namelyje“. Pirmiausiai vaikai ant šiltnamio sienos pastebėjo „apsigyvenusį“ QR kodą. Naudodamiesi mobiliu telefonu su QR kodų skaitymo programėle, vaikai jį nuskenavo ir stebėjo kas po juo pasislėpę. QR kodo pagalba vaikai įtvirtino žinias apie šiltnamyje augančius augalus, lygino kaip rudens derlius atrodo šiltnamyje. Nuskynė prinokusius raudonskruosčius pomidorus, paprikas. Apžiūrėjo daržą, kuriame augo bulvės, kopūstai, šparaginės pupelės bei moliūgai. Grįžę į grupę lygino daržoves tarpusavyje, jas svėrė bei matavo jų ilgį. Po to visi skanavo pačių užaugintus pomidorus. Ši veikla ne tik skatino domėtis augalais, juos tyrinėti,  bet taip pat lavino skaitmeninio raštingumo bei informatinio mąstymo įgūdžius.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“