„SKIRTUKAS KNYGAI 2021“

Šiaulių lopšelis – darželis „Ąžuoliukas“ 2021 m. spalio-lapkričio mėn. dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų socialiniame-meniniame projekte „Skirtukas knygai 2021“. Socialinė pedagogė Virginija Ankudinova ir grupių pedagogės su vaikais kalbėjosi apie draugystę, pasitikėjimą draugu, žaidė socialinę kompetenciją ugdančius žaidimus, skaitė knygas, diskutavo apie jų saugojimą. Projekto metu vaikai gamino savo kūrybos skirtukus, sužinojo, kad skaitomą knygos vietą galima pažymėti skirtuku. Lapkričio 15 – 26 dienomis visi buvo kviečiami į pedagogų kabinetą, kuriame vyko paroda „Skirtukas knygai“ 2021 m. Projekto pabaigoje „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai kartu su socialine pedagoge ir grupės auklėtoja, knygų skirtukus nunešė į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio“ filialą ir kvietė bibliotekos darbuotojus skirtukus dovanoti mažiesiems skaitytojams. Skirtukai pradžiugins vaikus, bus tausojamos knygos.

Informaciją parengė: socialinė pedagogė Virginija Ankudinova


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“