RESPUBLIKINIO PROJEKTO „RAIDES RIKIUOK, VARDUS SKAIČIUOK“ DALYVIAI

Visą kovo mėnesį lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ikimokyklinio ugdymo „Naminukų“ ir „Kačiukų“ grupių ugdytiniai, kartu su mokytojomis metodininkėmis K. Verteliene ir R. Papreckiene  dalyvauja ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų respublikiniame projekte „RAIDES RIKIUOK, VARDUS SKAIČIUOK“, skirtame rašytinės kalbos, skaičiavimo ir matavimo, tyrinėjimo sričių gebėjimų ugdymui.  Projekto tikslas – atkreipti vaikų dėmesį į raides, jas pažinti, susieti su garsais – pirmomis vardų raidėmis, rašyti/kopijuoti vardus, juos skaičiuoti bei apibendrinti gautą informaciją. Raidžių pažinimas ikimokykliniame amžiuje pradedamas savo vardo raidžių pažinimu, rašymu, tad raidės projekte tampa tyrinėjimo ir skaičiavimo objektu. „Naminukų“ grupės raidės lyderės, surinkusios daugiausiai vardų : A, J, D; „Kačiukų“ grupės raidės lyderės, surinkusios daugiausiai vardų- A, R, L. Projektu siekiama dalintis gerąja darbo patirtimi, kaip įvairių sričių veiklos susiejamos su kasdiene vaiko patirtimi, kūrybiškumu, mokėjimu mokytis.


2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“