RESPUBLIKINĖ VIRTUALI VIKTORINA „SVEIKATIADA 2021. OLIMPINĖS SPORTO ŠAKOS“

Kovo 16 d. įvyko nuotolinė Respublikinė ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo grupių interaktyvi viktorina ,,Sveikatiada 2021. Olimpinės sporto šakos“. Šią viktoriną organizavo mūsų lopšelio-darželio pedagogės Reda Papreckienė, Kristina Vertelienė, Ilona Lukavičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Poškuvienė. Viktorinoje dalyvavo Šiaulių, Telšių, Kretingos ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai. Rengiantis virtualiam susitikimui pirmiausia buvo atlikti pateiktas užduotis, susipažinti su pateikta medžiaga. Visos komandos atliko jas puikiai ir pasirengė virtualiam susitikimui. Susitikimo metu komandos žaidė Kahoot žaidimą, svėrė kamuolius, atliko ,,Pingvinų mankštą“. Virtualios viktorinos metu stebėjome džiugias akimirkas ir teigiamas vaikų emocijas. Visiems dalyviams buvo išsiųstos padėkos, o vaikus viktorinai parengusiems pedagogams metodinės pažymos.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“