RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS UGDYTINIŲ VIKTORINA „PASLAPTINGAS SKAIČIŲ PASAULIS“

Lapkričio 9 d. Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ organizavo Respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus ugdytinių viktoriną „Paslaptingas skaičių pasaulis“. Į šią viktoriną atvyko komandos iš Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Berželis“, Šiaulių lopšelių-darželių ,,Drugelis“, ,,Ežerėlis“ ir dvi komandos iš lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“. Viktorinos tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą, gebėjimą dirbti komandoje bei skatinti domėjimąsi matematika, plėtoti skaičiavimo ir matavimo srities gebėjimus, matematinį ir informatinį mąstymą. Atvykusius į viktoriną, daina apie gimtą miestą, pasveikino lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai. Ugdytinė Gilė padeklamavo eilėraštį apie ,,Katiną mokslinčių“. Visus susirinkusius taip pat pasveikino lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ direktorė A. Gendvilienė. Po sveikinimo žodžių, prisistatė komandos, kurios atvyko parengusios kūrybiškus prisistatymus. Toliau vaikai atlikinėjo įvairias užduotis. Užduotims pateikti ir atlikti buvo naudojamos ir interaktyvios priemonės. Vaikai stengėsi kuo tiksliau ir kuo greičiau atlikti jiems duotas užduotis. Džiugu, kad vaikai nestokojo gerų emocijų, kurias kūrė viktorinos organizacinė komanda. Viktorinoje pralaimėjusių nebuvo, nugalėjo draugystė.

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Loading poll ...

label

label

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems