RESPUBLIKINĖ „ĄŽUOLYNO“ SAMBŪRIO KONFERENCIJA

Lietuvos ikimokyklinės ugdymo įstaigos turinčios „Ąžuoliuko“ pavadinimą nuo 2018 metų yra susibūrusios į Lietuvos „Ąžuolyno“ sambūrį. Šis sambūris kiekvienais metais organizuoja susitikimus-konferencijas vis kitame Lietuvos kampelyje. Šiais metais ,,Ąžuolyno“ sambūrio susitikimą organizavo Kelmės lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ ir spalio 25 d. pakvietė sambūrio vadovus, pedagogus dalintis gerąją darbo patirtimi konferencijoje „Patirčių erdvės. Iššūkiai ir galimybės“. Konferencijoje gerąja darbo patirtimi dalinosi ir mūsų įstaigos mokytojos metodininkės K. Vertelienė ir J. Jankauskienė. Mokytojos pristatė pranešimą „Priešmokykliniam ugdymui skirtų priemonių kūrimas remiantis „Patirčių erdvės“ rekomendacijomis“.

 


2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“