PROJEKTO „VELTINIO TEATRAS: BIBLIOTERAPIJA VAIKAMS“ VEIKLA

Šiaulių lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ toliau dalyvauja Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialo vykdomame projekte „Veltinio teatras: biblioterapija vaikams“. Šį kartą vaikai buvo pakviesti dalyvauti nuotoliniame edukaciniame užsiėmime „Kuriu veltinio teatrą“, kurį vedė dailininkė Dalia Brazlauskienė. Dailininkė vaikams pristatė pasaką ir pasiūlė kurti pasakų personažus iš veltinio gabaliukų. Užsiėmimo metu ugdytiniai kartu su auklėtoja pasigamino įvairių pasakų personažų. Kadangi grupėje yra širma, skirta šešėlių teatrui, tai vaikų sukurti personažai papildė jau turimų lėlių gretas. Vaikai džiūgavo, kad galės dar daugiau kurti istorijų su šiomis lėlėmis. Visomis medžiagomis aprūpino projekto organizatoriai.


2022 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“