PROJEKTO ,,LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2020″ FINIŠAS

Šių metų vasario-gegužės mėn. įsitraukėme į  Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomą projektą ,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2020″. Šio projekto tikslas-didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziskai aktyvius vaikus. Įstaigoje organizavome I-ąjį etapą-sporto šventę, tolimesni etapai dėl susidariusios situacijos neįvyko, tačiau linksmai nusiteikę sudalyvavome  Mažųjų žaidynių sezono finiše, atlikdami  Ąžuolo mankštą. Šią mankštą atliko keli šimtai darželių ir tūkstančiai vaikų visoje Lietuvoje vienu metu skambant Lietuvos mažųjų žaidynių himnui. Kviečiame pasižiūrėti, o gal ir prisijungti mankštintis kartu: https://www.youtube.com/watch?v=lpAHzDdWi8Y


2020 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“