PRIEŠMOKYKLINUKŲ ŽYGIS PĖSČIOMIS

Judumo savaitei paminėti, priešmokyklinukų „Kačiukų“ grupės auklėtojos organizavo žygį pėsčiomis Talkšos ežero pakrante „Žingsnio ritmu, žingsniuoti visiems smagu“.  Vaikai žygiavo ekologiniu taku Talkšos ežero pakrante, dainavo, deklamavo eilėraštuką apie Šiaulius. Nuvykę visi atliko mankštą, žaidė judriuosius žaidimus, šoko ratelius. Didžiausia staigmena vaikams buvo surastas vabaliukas „Zipis“. Vabaliuką vaikai rado  su laišku, kuriame jis rašo, kad nori su vaikais draugauti ir pasisvečiuoti darželyje. Na, o smagiausia vaikams, tai, kad galėjo surengti iškylą su vaišėmis lauke. Vaikai valgė ir vaišino kitus draugus bei „Zipį“ įvairiais skanėstais. Grįždami dar parūpino Zipiui šakelių. Kelionės metu vaikai skaičiavo medžius, atpažino eismo ženklus, mokėsi saugiai pereiti gatvę, skaitė užrašus, bei bandė atspėti, kiek valandų rodė Saulės laikrodis. Vabaliukas „Zipis“ davė startą tarptautinės socialinių įgūdžių programos įgyvendinimui priešmokyklinėje grupėje.

 


2020 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“