PRIEŠMOKYKLINUKŲ SUSITIKIMAS BIBLIOTEKOJE SU RAŠYTOJA M. JURGAITYTE

Rugsėjo 14 d. priešmokyklinės ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvavo projekto „Veltinio teatras: biblioterapija vaikams“  pirmoje veikloje- M. Jurgaitytės knygos „Ypatingas“ pristatyme ir literatūrinėje edukacijoje „Ypatingas- tik knygos herojus ar ir aš“. Šio užsiėmimo metu vaikai įdėmiai klausėsi pasakojimo ir stebėjo ekrane rodomas iliustracijas. Po to rašytoja su vaikais kalbėjosi apie tai, kad kai kurie žodžiai mus žeidžia, tačiau reikia išmokti į tai ramiai reaguoti. Ji pasiūlė blogus žodžius įsivaizduoti kaip popieriaus lapą, suglamžyti ir išmesti į šiukšlių dėžę. Paskui rašytoja su vaikais diskutavo apie tai, kas mums padeda jaustis geriau ir pasiūlė vaikams tai nupiešti. Nupiešus piešinius vaikai sudėjo į gražią didelę širdį. Džiugu, kad vaikai buvo susidomėję šia veikla ir ši projekto pradžia nuteikė visus laukti kitų susitikimų ir užsiėmimų bibliotekoje.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“