PRIEŠMOKYKLINUKŲ KELIONĖ TRAUKINIU

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vita Vaitkuvienė dirbanti priešmokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje, ugdytiniams organizavo pažintinę-patyriminę kelionę traukiniu. Prieš išvykstant pedagogė Vita su vaikais aptarė kelionės taisykles, kurių reikia laikytis, o taip pat papasakojo plačiau apie profesijas susijusias su geležinkeliu. Vaikai lydimi pedagogės, auklėtojos padėjėjos Marinos Visockienės ir keletu tėvelių keliavo į Šiaulių geležinkelio stotį ir iš ten vyko traukiniu į Radviliškį ir atgal. Nuvykę į Radviliškį, aplankė senąjį garvežį, miesto kultūros ir poilsio parką, pasivaikščiojo šio miesto gatvelėmis. Vaikams paliko ši kelionė daug įspūdžių, nes traukiniu dauguma vaikų keliavo pirmą kartą. Tai didelė vaikams patirtis, kuri skatina socialinės, pažinimo kompetencijų plėtojimą.


2022 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“