PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠVYKA TRAUKINIU Į RADVILIŠKĮ

2022 m. lapkričio 18 d. priešmokyklinės  „Kiškučiai“ grupės ugdytiniai keliavo traukiniu į Radviliškį. Tai buvo pirmoji pažintinė išvyka traukiniu maršrutu Šiauliai – Radviliškis. Kiekvienam vaikui buvo svarbu turėti bilietą ir pateikti traukinio konduktoriui (kontrolieriui) patikrinimo metu. Pro plačius traukinio langus vaikams atsivėrė nuostabi panorama: laukai, medžiai, stotelės, įvairus objektai ir statiniai. Atvykę į Radviliškio miestą vaikai aplankė miesto kultūros centrą, kur maloniai pasitiko ugdytinio Giedriaus mama Simona. Vaikai apžiūrėjo dvi parodas. Simona nuvedė vaikus į kultūros namų režisierių kabinetą, kur rašomi renginių scenarijai. Vaikai susipažino su Giedriaus mamos profesija – ji grafikos dizainerė. Jos darbas – kurti plakatus, skrajutes, padėkas, pažymėjimus, knygeles ir t.t. Taip pat ant jos stalo radome fotoaparatą, kuriuo fotografuojami renginiai. Toliau vaikai ėjo į studiją, kur repetuoja grupės ir vokalistai. Šioje studijoje vaikai pamatė įvairių muzikos instrumentų: būgnus, gitarą, elektrinį pianiną, daug laidų, pultų.. Muzikos studijos sienas puošia keistos dekoracijos su minkštais spygliais – garsą sugeriančios specialios medžiagos. Taip pat vaikai ėjo į sceną, stebėjosi jos dydžiu, lempų gausa ir įvairove.  Vėliau lankėsi  rūsyje, kuriame dirba scenografai, stalius ir inžinierius. Pasivaikščioję klaidžiais ir šiek tiek baugiais rūsio koridoriais, išvydo pasilikusias nuo Helovyno dekoracijas. Kelionė buvo įspūdinga. Vaikai susipažino su Radviliškio kultūros centro darbuotojų profesijomis. Dėkojame Giedriaus mamai, už kvietimą į darbovietę ir įdomų pasakojimą.


2022 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“