PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠVYKA Į NAISIUS

Priešmokyklinės ,,Žvirbliukų“ grupės vaikai lydimi, vyresniosios auklėtojos KRISTINOS VERTELIENĖS, auklėtojos padėjėjos INOS NORKIENĖS, muzikos vadovės RITOS GLEMŽIENĖS ir direktoriaus pavaduotojos LAIMOS POŠKUVIENĖS, vyko į Naisių kultūros rūmus ir dalyvavo Tarptautiniame profesionalų teatrų vaikams festivalyje ,,Teatras pas mus ir mes jame“. Šio festivalio metu buvo pristatomas Klaipėdos jaunimo tetaro spektaklis ,,Grybų karas“. Vaikams paliko įspūdį kostiumai, nuotaikingi personažai ir jų sukurti vaidmenys. Po to turėjome galimybę pasivaikščioti po Baltų areną ir dievų muziejų po atviru dangum, kurį sudaro: Saulės ir Ugnies aikštės, Alkos kalnas ir daugiau nei penkiasdešimt ąžuolinių dievybes įkūnijančių skulptūrų, taip pat apžiūrėjome ir  skulptūrinį dizaino kūrinį ,,Karališką žalčių šeimą“.  Ši kelionė vaikams patiko ir paliko gerų įspūdžių.

DSCF3854 DSCF3857 DSCF3861 DSCF3863 DSCF3868 DSCF3870 DSCF3872 DSCF3874 DSCF3881 DSCF3879


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“