PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ

Gegužės 28 dieną įvyko graži, jautri ir linksma šventė darželyje – tai priešmokyklinukų išleistuvių šventė. Visi iš pat ryto šurmuliavo, atsakingai ruošėsi šiai akimirkai. Jaunesnieji ,,Drugelių“ grupės draugai, priešmokyklinukus išlydėjo varpelių skambėjimu, o priešmokyklinukai jiems įteikė raktą ir palinkėjo sėkmės ateinančiais metais.  Darželio kiemelyje priešmokyklinukai šoko, dainavo daineles, minė mįsles ir atliko užduotis. Lopšelio-darželio direktorė vaikams įteigė priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymėjimus, o tėveliai vaikams prisiminimui pagamino knygas- foto albumus. Šiai paskutinei darželyje šventei vaikus parengė auklėtojos Reda Papreckienė, Audronė Lukšienė, neformaliojo ugdymo mokytoja Ilona Lukavičienė, meninio ugdymo mokytoja Vita Merkelytė.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“