PRIEŠMOKYKLINUKŲ EDUKACINĖ IŠVYKA Į PC ,,ARENA“

Priešmokyklinės ,,Kiškučių‘‘ grupės auklėtiniai, lydimi  auklėtojos metodininkės  Nijolės  Radavičiūtės, vyresniosios  meninio ugdymo pedagogės Ritos Glemžienės, lopšelio-darželio darželio direktorės Reginos Usienės  ir vaikučių tėvelių, išvyko į edukacinę išvyką į prekybos centrą  ,,Arena‘‘. Ši išvyka jau tapo gražia tradicija.

Darželinukai RIMI parduotuvės darbuotojams parodė parengtą spektakliuką ,,Lapė patarėja‘‘. RIMI prekybos centro personalas atsidėkodamas vaikams suorganizavo ekskursiją  po šį prekybos centrą. Vaikai apžiūrėjo kulinarijos, konditerijos skyrius. Darbuotojai mažiesiems parodė ir papasakojo, kaip ir kur  yra sandėliuojamos įvairios prekės. Ypač vaikams buvo įdomu pamatyti dideles šaldymo patalpas, kur sandėliuojami ledai. Išvyką vainikavo gardžios vaišės ir RIMI darbuotojų parengtos velykinės dovanėlės. ,,Kiškučių‘‘ grupės vaikučiai, įdomiai ir turiningai praleidę laiką, laimingi ir pilni įspūdžių grįžo namo pažadėdami mielai čia dar sugrįžti.

DSC05208DSC05205DSC05203DSC05199DSC05186DSC05178