PRIEŠMOKYKLINUKŲ APSILANKYMAS VANDENTVARKOS MUZIEJUJE

Sausio 17 d. priešmokyklinės ,,Drugelių“ grupės vaikai lydimi auklėtojų lankėsi Šiaulių vandentvarkos muziejuje. Šis muziejus įsikūręs senajame vandentiekio bokšte. Vaikus pasitiko edukacijos vadovė, kuri papasakojo kada buvo pastatytas vandentiekio bokštas, kad jis ilgus metus buvo naudojamas vandeniui tiekti,  parodė muziejaus eksponatus, papasakojo apie jų atsiradimą. Taip pat apie tai, kokį ilgą kelią keliauja vanduo iki vandens čiaupo ir kur jis ,,išbėga“. Šią išvyką organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė K. Vertelienė. Išvykos tikslas buvo suteikti vaikams žinių prieš artėjančią ,,Sveikatiados“ viktoriną, kurios tema ,,vanduo“.  Šį muziejų aplankyti pasiūlyta ir kitoms ,,Sveikatiados“ viktorinos dalyvių komandoms.


2020 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“