PRIEŠMOKYKLINUKAI ATSISVEIKINO SU DARŽELIU

Šventiškai papuoštos lauko erdvės, pakvietė būsimus pirmokus –„Pelėdžiukų“ ir „Kiškučių“ grupių vaikus, į nuostabiai gražią ir daug emocijų sukeliančią atsisveikinimo su darželiu šventę. Ir džiugu, o kartu ir liūdna buvo žiūrėti kaip vaikai gražiai dainavo, deklamavo šoko, o rodos, dar vakar atėjo tokie maži, nedrąsūs ir su ašarėlėmis akytėse. Ir štai – jie užaugę, pasiruošę naujam  gyvenimo etapui. Lopšelio-darželio direktorė A. Gendvilienė būsimiems pirmokėliams palinkėjo ištvermės, geros nuotaikos, ryžto, o tėveliams padėkojo už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą. Kiekvienam ugdytiniui buvo įteiktas pažymėjimas, patvirtinantis, kad vaikas baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir yra pasirengęs mokyklai.