PRIEŠMOKYKLINĖS GRUPĖS IŠVYKĄ Į VILNIAUS UNIVERSITETO ŠIAULIŲ AKADEMIJOS INFORMACIJOS CENTRĄ

2022 m. lapkričio 14 d. priešmokyklinio ugdymo „Kiškučiai“ grupės  ugdytiniai lankėsi Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos informacijos centre (VU bibliotekos ŠAIC). Atvykusius ugdytinius pasitiko informacijos centro darbuotoja. Ji pasakojo apie didžiausią Lietuvos knygą „Aukuras Salduvei“ Knygos autorius ir sumanytojas Vilius Puronas. Knyga skirta Lietuvos tūkstantmečiui paminėti. Jos svoris 113 kg. Vaikai  vaikštinėjo šviesiais, plačiais bibliotekos koridoriais. Apžiūrėjo  Centų kambarį, kurio sienos ir lubos išklijuotos centais. Vaikai buvo labai sužavėti šiuo vaizdu. Taip pat ugdytiniai susipažino su Brailio raštu, reljefiniu spausdintuvu, kuris skirtas žmonėms su regos negalia. Bibliotekos darbuotoja paaiškino kad reljefinis spausdintuvas paveikslėlius, tekstus padaro reljefiniu formatu (iškilu). Taip žmonėms su negalia lengviau suvokti informaciją. Vaikai grįžo į darželį pilni įspūdžių.


2022 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“