PRASIDEDA LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2021

Džiugu, kad prasideda Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas “Lietuvos mažųjų žaidynės”.  Mūsų lopšelis-darželis jau antrus metus bus šio projekto dalyvis. Projekto tikslas-didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.  Vasario 2 d. nuotoliniu būdu vyko  įvadinė projekto konferencija „Nenustokime judėti“. Šioje konferencijoje dalyvavo daugiau negu 500 mokytojų iš visos Lietuvos. VII-sezoną iškilmingai pasveikino šio projekto globėja pirmoji ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Plačiau projekto eigą, naujovės pristatė RIUPKKA prezidentė Audronė Vizbarienė. Galima pasidžiaugti puikia projekto iniciatorių komanda, kuri pateikė išsamią vaizdinę medžiagą. Šią medžiagą praktiškai bus pritaikyta vaikų sveikatos stiprinimo veiklose. Plačiau apie šį projektą: Lietuvos mažųjų žaidynės, Rekomendacijos-Varles (1)


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“