PELNYTAS EUROPINIO PRIPAŽINIMO SERTIFIKATAS

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinė ,,Drugelių“ grupė dalyvauja eTwining projekte ,,Frech water in my city“. Viena iš pateiktų veiklų ,,CodeWeek“ renginys. Šiame renginyje, kuris vyksta elektroninėje erdvėje, dalyvavo vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Justina Jankauskienė kartu su vaikais. Veiklų metu ugdytiniai kodavo išmaniajame kube paslėptą informaciją apie saugų eismą kelyje, pagamino draugiškąjį ekologišką robotą iš antrinių žaliavų bei kodavo išmaniąją bitutę. ,,Learning apps“ sistemoje ugdytiniai ieškojo bei rado koks tinkamas, o koks netinkamas elgesys kelyje. ,,Jigsawplanet“ sistemoje dėliojome dėlionę bei ją sudėlioję radome dviratį, o plančetiniuose kompiuteriuose ugdytiniai pasitelkę programėlę ,,Quiver vision“ skanavo ir atkodavo įvairias eko transporto priemones. Taip pat vaikai piešė užkoduotus piešinius po geometrinėmis figūromis. Pasakojo, kas juose paslėpta ir kodėl. Šis ,,CodeWeek“ renginys pelnė Europinio pripažinimo sertifikatą.