PAMINĖTA PYRAGŲ DIENA

Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai lapkričio 7-11 dienomis paminėjo Pyragų dieną. Gamindami maistą, kepdami ugdytiniai kūrybiškai išreiškia save. Ikimokyklinio ugdymo ,,Šnekučių“ grupių ugdytiniai  užsiėmė saviraiška: statė iš LEGO, DUPLO pyragus. O pačių rankytėmis pagaminti, pyragai kitaip, iš LEGO, DUPLO kaladėlių sukvietė visus į parodą salėje pasigrožėti kūrybingais darbeliais. Vaikai žaidė žaidimus: Lietuvių liaudies „Karšta bulvė“, linksmas žaidimas „Pavaizduok daržovę“. Priešmokyklinio ugdymo „Kiškučių“ grupės ugdytiniai apsilankė darželio virtuvėje. Virėjos vaikams parodė kur gaminamas maistas. Vaikai stebėjosi puodų, samčių ir kitų įrankių dydžiais. Ikimokyklinio ugdymo „Aitvarų“ grupės ugdytiniai pasigamino bananų ir meduolių pyragą. Patyriminė veikla suteikė vaikams žinių apie maisto produktus, maisto gaminimo proceso eigą, virėjo profesiją  ir  vaikai patyrė daug gerų emocijų. Video mežiaga: https://www.youtube.com/watch?v=NUpyla_aaLg

,


2022 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“