MOKYTOJOS INGOS RADAVIČIENĖS FOTOGRAFIJŲ PARODA

Sausio 6 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos  III a. galerijoje buvo atidaryta mūsų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ingos Radavičienės fotografijų paroda „Tyla manyje. Sapnuojančios pievos…“. Į parodos atidarymą lydimi tėvelių atėjo mokytojos Ingos ugdytiniai, kolegos, artimieji, pažįstami.  Mokytoja Inga – drąsi ir be galo gyvybinga asmenybė, sėkmingai derinanti veiklumą,   komunikabilumą.  Savo fotografijomis Inga kviečia ne vertinti, o kartu su ja išjausti gamtos siunčiamą žinutę: „Sustok, nes aplinkui per daug griovimo ir bruzdesio… nurimk, pajusk tylą, ramybę savyje, matyk pievą, saulėtekį, gyvenimo tėkmę bei jo paprastumą, tiesiog pailsėk, sugrįžk į gamtą, sugrįžk namo…“. Kviečiame aplankyti parodą, kuri bus eksponuojama iki sausio 31 d.


2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“