DEKLAMAVIMO KONKURSAS „MŪSŲ EILĖS, TAU GIMTINE“

Vasario 16-oji Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, todėl jau nuo mažųjų pradedame ugdyti meilę Lietuvai, skatinti vaikus domėtis savo tėvynės istorija, ugdyti pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą. Šiai ypatingai dienai paminėti auklėtojos kartu su vaikučiais kalbėjo, diskutavo, eksperimentavo, atliko kūrybinius darbus susijusius su Lietuvos simboliais ir akcentais. Vaikai mokėsi eilėraštukų, juos deklamavo, o taip pat ruošėsi deklamavimo konkursams:  Šiaulių miesto priešmokyklinio amžiaus  grupių skaitovų konkursui ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“, Šiaulių regiono ikimokyklinio amžiaus ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkursui,,Tu pati gražiausia, mano Lietuva“, Lietuvos ikimokyklinio amžiaus vaikų virtualiojo patriotinio eilėraščio deklamavimo konkurse „Aš Lietuvą nešuosi širdyje“. O taip pat labai džiugu, kad ugdytiniai kartu su tėveliais dalyvavo mūsų įstaigoje organizuotame eilėraščių deklamavimo konkurse ,,Mūsų eilės, tau Gimtine“. Dėkojame vaikučiams, tėveliams, grupių auklėtojoms. Kviečiame pasidžiaugti deklamavimo konkurso dalyviais:

https://www.youtube.com/watch?v=MmmMypHyFcI&ab_channel=LaimaPo%C5%A1kuvien%C4%97

 


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“