METODINĖ DIENA IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PEDAGOGAMS

 

Balandžio 26 dieną mūsų įstaigoje įvyko metodinė diena ,,Vaikų ugdymas teatru ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje.  Šioje metodinėje dienoje dalyvavo ne tik Šiaulių miesto, bet ir rajono ikimokyklinių įstaigų pedagogai. Atvirą veiklą-spektaklį pristatė priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė NIJOLĖ RADAVIČIŪTĖ,  praktinę veiklą ,,Priemonės šešėlių teatrui“ vedė Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Žagarės filialo vaikų ir jaunimo lėlių teatro ,,Žagarės VYŠNIUKAS“ vadovė ORINTA ORLICKIENĖ. Paskaitoje ,,Ugdymo proceso organizavimas, taikant teatrinės raiškos elementus“   gerąją savo darbo patirtį pristatė mūsų įstaigos vyresnioji auklėtoja KRISTINA VERTELIENĖ ir vyresnioji auklėtoja REDA PAPRECKIENĖ. Šioje metodinėje dienoje pedagogai plėtė žinias apie teatro raišką mažųjų ugdyme ir lėlių teatro kūrimo būdus, tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją.

DSCF2498 DSCF2495 DSCF2494 DSCF2490 DSCF2492 DSCF2493 

 


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“