MAŽIEJI ,,AITVARIUKAI“ SUSIPAŽINO SU LOGOPEDĖS KABINETU

 Vienos dienos rytą ikimokyklinės  ,,Aitvariukai“ grupės ugdytinius, logopedės Daivos Vertelienės sukurta linksma personažė ,,BEŽDŽIONYTĖ LINKSMUOLYTĖ“, pakvietė apsilankyti logopedės kabinete. Vaikus ,,Beždžionytė Linksmuolytė“ supažindino su logopediniu kabinetu ir parodė, kokius žaidimus žaidžia vaikučiai, lankantys logopedines pratybas. Prieš veidrodį atliko Linksmuolytės artikuliacinius pratimus, žaidė ant šviesos stalo, dėliojo dėliones, atliko kvėpavimo ir pūtimo pratimus, išbandė stalo žaidimus, skirtus taisyklingam garsų tarimui, įtvirtinimui bei diferenciacijai. Šis apsilankymas sutapo su emocijų ir jausmų savaite, kuri neįsivaizduojama be šypsenos, džiaugsmo ir naujų patirčių. O taisyklinga ir graži kalba  – didelė laimė… Ekskursija vaikučiams  sukėlė teigiamas emocijos ir norėjo visa dar mokytis ir žaisti… O išeinant iš kabineto, Gabrielius paklausė: ,, O kada dar galėsim ateiti? Gražūs tavo namai, logopede…“ 🙂

Logopedė Daiva Vertelienė

2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“