LOPŠELIUI-DARŽELIUI „ĄŽUOLIUKAS“ SUTEIKTAS eTWINNING KOKYBĖS ŽENKLELIS

Džiaugiamės ikimokyklinio ugdymo auklėtojos J. Jankauskienės iniciatyvumu,  dalyvaujant ir įgyvendinant „eTwinning“  projektus. eTwinning – tai bendruomenė Europos mokykloms, Švietimo darbuotojams  dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

Sveikiname auklėtoją J. Jankauskienę ir ,,Drugelių“ grupės ugdytinius  už įgyvendintą  projektą ,,Kalėdos su Stem/Chistmas with steam“, kuriame veiklos įgyvendintos kūrybiškai ir surinkus pakankamą balų skaičių,  suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis.  Džiaugiamės, kad auklėtoja įgyvendino jau  11 projektų ir sukaupė pakankamą  tarptautinių virtualaus bendradarbiavimo projektų patirtį.  Pirmiausia kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas. Skatinsime auklėtoją, kad ne tik pasidalintų savo patirtimi, bet  ir paskatintų, kad kuo daugiau įstaigos auklėtojų pradėtų dalyvauti programoje“eTwinning“.

 

 


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“