LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ FESTIVALIS

Gegužės 14 d. vyko Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mažųjų žaidynės projekto III-iasis etapas – respublikinis „Lietuvos mažųjų žaidynės” festivalis Šiauliuose.  Į finalinio projekto etapo renginį susirinko 46 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos iš viso Šiaulių regiono. Šiaulių lopšelį-darželį ,,Ąžuoliukas“ atstovavo vaikai iš ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ su mokytojomis Ilona Lukavičiene ir Kristina Antanaite. Festivalio Šiauliuose dalyviams dėmesį skyrė 2020 m. Tokijo paralimpinių žaidynių dalyvis, ieties metimo Europos čempionas, rutulio stūmimo bronzos laimėtojas Europos čempionate Andrius Skuja.  Festivalio uždarymo metu vaikai buvo apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynės medaliais, padėka ir dovanomis. Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Daugiau akimirkų Lietuvos mažųjų žaidynės puslapyje: https://www.facebook.com/lietuvosmazujuzaidynes

2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“