LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ FESTIVALIS

Balandžio 24 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“ vyko Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas. Šio etapo metu organizuotas festivalis, kuriame kiekvienas įstaigos ugdytinis buvo festivalio dalyvis. Lietuvos mažųjų žaidynės didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojus bei tėvus įtraukiantis projektas. Pagrindinis tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Žaidynių pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ organizuotame festivalyje buvo skirtos užduotys visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Festivalio dalyviai bėgiojo, šuoliavo, mėtė, treniravo pusiausvyrą ir žaidė žaidimus, lavinančius skirtingus judesius. Visus lydėjo gera nuotaika, vaikai pakartojo kai kurias užduotis, kurias teko atlikti I-ąjame žaidynių etape.

 


2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“