„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ“ FESTIVALIO DALYVIAI

Gegužės 28 dieną Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko didysis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalis, kuriame dalyvavo net 39 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos iš Radviliškio, Šiaulių, Šiaulių raj., Akmenės, Kelmės, Naujosios Akmenės bei Raseinių. Tarp visų dalyvių ir mūsų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ komanda. Komandą sudarė 3 mergaitės, 3 berniukai ir pedagogės. Vaikai jėgas išbandė 10-yje sportinių rungčių: spalvingosios lazdos, kamuolių fiesta, varlės keliauninkės, linksmoji žvejyba, foto sienelė ir kt. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys buvo skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Dalyviams teko bėgioti, šuoliuoti, laipioti, treniruoti pusiausvyrą ir žaisti žaidimus, lavinančius skirtingus judesius. Renginio metu dalyvius aplankė ir į šventės veiklas su vaikais įsitraukė Lietuvos imtynininkė, Europos čempionato medalininkė Danutė Domikaitytė bei Lietuvos moterų futbolo rinktinės narė Simona Petravičienė.

Renginio metu netrūko pačių geriausių emocijų, teigiamos atmosferos, o svarbiausia šiame renginyje nugalėjo draugystė, noras aktyviai sportuoti. Renginio pabaigoje komandoms buvo įteiktos taurės, o  dalyviams „Lietuvos Mažųjų Žaidynės“ medaliai, pasai ir kitos dovanos. Ačiū tėveliams atlydėjusiems vaikus į renginį ir sirgalių tribūnose juos palaikiusius.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. organizuoja – LTOK ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).


2022 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“