„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2020″

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vasario 26 d. vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalis. Lietuvos mažųjų žaidynių projekto organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalio įstaigoje organizatorės: ILONA LUKAVIČIENĖ, REDA PAPRECKIENĖ, EDITA GELŽINĖ, EVELINA ŠUKCENĖ. Festivalį visi pradėjo dainuodami ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ linksmą dainą-himną, po to stebėjome kylančius į dangų ,,Taikos balandžius“. Po sveikinimų žodžių visi dalyviai pasiskirstė po aikšteles, kuriose atlikinėjo sportines užduotis. Visus lydėjo gera nuotaika, džiugios emocijos. Kiekvienam dalyviui, už dalyvavimą, buvo įteiktas diplomas.

.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“