Gegužės 8 d., „Kodėlčiukų“ grupės vaikai dalyvavo 2×2 krepšinio varžybose
Vaikai ne tik kovojo aikštelėje, bet ir patyrė daug gerų emocijų, komandinio darbo bei sportinio azarto. Džiaugiamės vaikų pastangomis, energija ir puikia nuotaika! Ačiū organizatoriams
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje naudojame slapukus (angliškai „cookies“). Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus Jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.SutinkuPrivatumo politika