IŠVYKA Į STEAM CENTRĄ

Kovo 9 d. ikimokyklinio ugdymo „Kodėlčiukai“ grupės vaikai aplankė Šiaulių lopšelyje-darželyje „Drugelis“ įsikūrusią STEM moksliuko laboratoriją. Laboratorijoje vyko užsiėmimas technologijų mokslo tema „Kodavimo valanda“. Vaikai naudodami edukacinius robotukus PHOTON aiškinosi programavimo pagrindus. Atlikdami praktiškas užduotis, mokėsi pagrindinių programavimo sąvokų (laiko, atstumo, krypties, greičio) ir skirtingų kodavimų principų: maršrutų, funkcijų, programinių ciklų. Vaikams tai suteikė daug gerų emocijų ir suvokimą, kad tai labai naudinga, nes taip yra ugdomos kabai svarbios kompetencijos, tokios kaip klaidų taisymo, bendradarbiavimo, kūrybingumo ir kritinio mąstymo. Kai susidūrė du robotukai, vaikai sugalvojo pavyzdį, o jei tai būtų neteisingai užprogramuoti du skrendantys lėktuvai?… Jie dabar tikrai žino kam reikalingas programavimas.

 


2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“